XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
10 listopada 2019 roku

7.00  Za ++ Marię i Jana Mazurów, Henryka Waleckiego oraz ++ z rodziny.
  8.30  Za ++ Elżbietę Myszor, rodziców oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  9.15  Za + Helenę Wronę (intencja od sąsiadów z ul. Rubinowej).
10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Izabeli i Andrzeja Otrębów z okazji 25. rocznicy ślubu.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Augustyna Mazurczyka z okazji 80. rocznicy urodzin.
           2) W intencji Jana Markowskiego w dniu chrztu świętego.

17.00  1) W intencji Ojczyzny.
           2) Za ++ Teresę Chwiećko w 14. rocznicę śmierci, męża Kazimierza, ++ z rodzin: Chwiećko, Stefaniuk i Dąbrowski, Marię i Stanisława Piesiurów oraz za ++ kapłanów.

Poniedziałek 11.11.2019          Wspomnienie św. Marcina z Tours
  6.30  Za + Helenę Wronę (intencja od Ewy i Stanisława Gwiazdoniów).
18.00  1) Za ++ Irenę Żelazo w 4. rocznicę śmierci, męża Czesława, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Żelazo i Jaromin oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za + Zofię Gaszczyk (intencja od sąsiadów).

Wtorek 12.11.2019                     Wspomnienie św. Jozafata
  6.30  Za + Henryka Kurka (intencja od rodziny Skupień).
18.00  1) Za ++ Marię i Jana Brandysów, syna Jana, synową Monikę, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ Tadeusza Sopyłę, rodziców, brata Juliana, Elżbietę i Konrada Gandyków oraz Jana Heroka.

Środa 13.11.2019          Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
  6.30  Za + Rafała Toborka (intencja od chrzestnych).
10.00  1) W intencji chorych i seniorów naszej parafii.
           2) Za + Mieczysława Czyża w 1. rocznicę śmierci.
18.00  1) Za ++ Jana Żelazo, żonę Helenę, dwóch synów Czesława i Józefa, synową Irenę, dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za + Łucję Pietrzyk w 1. rocznicę śmierci.

Czwartek 14.11.2019
  6.30
17.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zofii i Mirosława Drozdów.
           2) Za + Helenę Wronę (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).

Piątek 15.11.2019
  6.30
18.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże dla Andrzeja z okazji urodzin.
           2) Za + ks. Józefa Piesiura.

Sobota 16.11.2019
  6.30  1) Za + Jana Plekańca.
           2) Za + Ludomiłę Dolatę w 1. rocznicę śmierci.
15.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii Giel z okazji urodzin oraz w intencji dzieci z rodzinami i całej rodziny.
18.00  Za ++ Piotra Simkę, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 17.11.2019          XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00  Za ++ Karola Klosa, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z rodziny.
  8.30  Za ++ Gertrudę Materlę, męża Józefa, zięcia Alfreda, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z pokrewieństwa.
  9.15  Za ++ Renatę Woźniczkę, rodziców i dziadków.
10.30  Za ++ Marię i Józefa Wyrodów, syna Jana, Łucję i Józefa Stawowskich, syna Józefa, Krystynę i Edwarda Piszczków, syna Dariusza, ++ z rodzin: Wyród, Stawowski, Jędrzejas i Langner, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla rocznego dziecka Jakuba Walusa oraz w intencji całej rodziny, ze wspomnieniem + babci Małgorzaty.
            2) Za ++ Klarę i Zygmunta Jarominów oraz rodziców z obu stron.

17.00  Za + Martę Walochę w 7. rocznicę śmierci.