XI NIEDZIELA ZWYKŁA 16 czerwca 2024 roku
7.00
Za ++ Józefa Spikę, syna Józefa oraz ++ z rodzin Spika i Poloczek.
8.30
Za ++ Mariannę i Ludwika Siemiątkowskich, Elżbietę i Franciszka Góralczyków, syna Henryka oraz ++ z pokrewieństwa.
9.15
1) Za ++ Zofię Jaromin w 10. rocznicę śmierci, męża Franciszka oraz ++ z pokrewieństwa.
2) Za ++ Krzysztofa Bojdoła, rodziców Gertrudę i Ryszarda oraz Franciszka Bogackiego.
10.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Agnieszki i Rafała Ruszniców.
12.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne dary na dalsze lata kapłaństwa dla księdza prałata Bernarda Czerneckiego z okazji 70. rocznicy święceń kapłańskich.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Magdaleny Magiery z okazji 40. rocznicy urodzin oraz w intencji męża i dzieci.
3) Do Serca Pana Jezusa za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anieli Klos oraz dzieci z rodzinami.
4) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i Aniołów Stróżów w intencji rocznego dziecka Igi Jasińskiej oraz w intencji rodziców i chrzestnych.
5) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Emilii i Piotra Długoszów z okazji 1. rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny.
17.00
W intencji Nikodema Bańki z okazji 18. rocznicy urodzin.

Poniedziałek 17.06.2024   Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego
18.00
1) Za ++ Gertrudę i Czesława Kalinowskich, rodziców z obu stron, rodzeństwo, córkę s. Rafaelę, Leokadię i Ludwika Skutelów, ++ z rodzin Kalinowski, Kłakus i Skutela oraz za ++ kapłanów i siostry zakonne.
2) Za ++ Józefa Jastrzemskiego i żonę Annę (intencja od Koła Nauczycieli Emerytów).

Wtorek 18.06.2024
18.00
1) Za ++ Weronikę i Edmunda Grolików, rodziców, rodzeństwo, o. Bazylego Machalicę oraz za ++ kapłanów.
2) Za + Jadwigę Sikorską (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).

Środa 19.06.2024
6.30
Za + Irenę Drapałę (intencja od kuzyna Piotra).
9.00
W intencji uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły z podziękowaniem za miniony rok szkolny.
18.00
1) Do Serca Pana Jezusa za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i świętych patronów Akcji Katolickiej: św. Wojciecha i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla ks. Michała, członków, sympatyków Akcji Katolickiej oraz ich rodzin.
2) Za ++ Jadwigę Sierszyńską w 23. rocznicę śmierci, męża Floriana, syna i córkę oraz ++ rodziców.
3) Za + Grażynę Migas (intencja od sąsiadów).

Czwartek 20.06.2024
6.30
Za + Marię Jaromin (intencja od Franciszkańskiego Zakonu Świeckich).
17.00
1) Za ++ Czesława Szromka, rodziców Weronikę i Augustyna Szromków, siostrę Wandę oraz ++ z pokrewieństwa.
2) Za + Józefa Jastrzemskiego (intencja od sąsiadów z ul. Zmiennej).

Piątek 21.05.2024     Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
6.30
Za + Kazimierza Witańskiego.
18.00
1) Za ++ Katarzynę Gogol w kolejną rocznicę śmierci, męża Stanisława, rodziców z obu stron oraz ++ z rodzin Gogol i Brandys.
2) Za ++ Martę i Józefa Gorgoniów, Annę i Marcina Myszorów, ks. Rudolfa Myszora oraz dziadków z obu stron.

Sobota 22.06.2024
6.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
18.00
1) Za ++ Stefanię i Stanisława Gruszków, rodziców z obu stron, Marię i Andrzeja Ratajczaków, brata Franciszka oraz za ++ z pokrewieństwa.
2) Za ++ ojca Zygmunta Dembeckiego, dziadków Martę i Józefa Steklów, Gertrudę i Alfreda Dembeckich, Marię Kreczmer i Antoniego Maiczka.
3) Za + Jolantę Niemiec w 2. rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin: Niemiec, Wegehaupt i Liszka.

Niedziela 23.06.2024     XII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00
Za ++ ojca Mirosława Szarego, babcię Paulinę oraz dziadków Józefa i Tadeusza.
8.30
Za + Irenę Żemłę w 1. rocznicę śmierci.
9.15
Za ++ Różę i Ryszarda Kubiców oraz córkę Gabrielę.
10.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla Elżbiety Jaromin z okazji urodzin oraz w intencji dzieci z rodzinami, ze wspomnieniem + męża Jerzego.
12.00
1) Za ++ Helenę i Piotra Simków, dziadków, ++ z rodzin: Simka, Liszka, Trójca, Matera i Czyż oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za ++ Irenę, Jadwigę i Jana Ratajczaków oraz Helenę i Czesława Szpotańskich.
17.00
Za ++ Józefa Malcharka, rodziców, braci, bratową, Waleskę i Franciszka Pękałów, synów, córki, synowe i zięciów.