III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
3 marca 2024 roku
7.00
8.30
Za + Irenę Drapałę w 30. dzień po śmierci.
915
Za ++ Krystynę Bernert w kolejną rocznicę śmierci, męża Leszka, rodziców i rodzeństwo z obu stron.
10.30
Za + Ryszarda Wielgata (intencja od kolegów z Czechowic-Dziedzic).
12.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i Aniołów Stróżów z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Karola Jeremienki z okazji 1. rocznicy urodzin i chrztu świętego.
17.00
1) Za + Marię Jaromin w 4. rocznicę śmierci.
2) Za ++ Gertrudę Materlę, męża Józefa, zięcia Alfreda, rodziców, rodzeństwo oraz Wandę i Teodora Pisteloków.

Poniedziałek 4.03.2024    ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA
18.00
Za ++ Franciszka, Annę i Bernarda Jarominów, Irenę i Czesława Żelazów oraz Julię i Karola Mazurów.

Wtorek 5.03.2024
6.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Bolesnej i św. Józefa z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin oraz w intencji opiekuna ks. Damiana i kapłanów pracujących w naszej parafii.
18.00
Za ++ Henryka, Walerię i Janusza Gołków, Ewę Bulę i jej męża oraz rodziców z obu stron.

Środa 6.03.2024
6.30
Za ++ Stefanię i Helmuta Waleczków, rodziców, rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
1) Za + Franciszkę Spek w 1. rocznicę śmierci i wspomnienie urodzin.
2) Za ++ Krystynę i Ignacego Janoszów, Jana Malcharka oraz pokrewieństwo z obu stron.

Czwartek 7.03.2024
6.30
O nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
17.00
Za ++ rodziców Martę i Józefa Steklów, córkę Otylię, zięcia Edwarda, Gertrudę i Alfreda Dembeckich, synów, synową, córkę, zięcia, Marię i Jadwigę Gorgoń oraz ++ z rodzin: Stekla, Dembecki, Jaromin i Gorgoń.

Piątek 8.03.2024
6.30
Za ++ Franciszka Rysia, żonę Anielę, dzieci, zięciów, synową Jolantę, wnuka Adama, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Ryś i Herok oraz za ++ kapłanów.
18.00
1) Do Miłosierdzia Bożego za + Jana Plekańca w 5. rocznicę śmierci.
2) Za + Dorotę Cieślik w 21. rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin: Cieślik, Niesporek i Malcharek.

Sobota 9.03.2024
6.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Franciszka z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne, także do Rodziny Franciszkańskiej.
18.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla ks. Krystiana Janko z okazji urodzin (intencja od wszystkich grup parafialnych).
2) Za ++ Helenę Myszor, dwóch mężów, synów Czesława i Józefa, synową Irenę, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
3) Za ++ Alwinę Machulec, męża Pawła, syna Mariana, teściów Józefę i Władysława Cisków oraz Helenę Gorcorz.

Niedziela 10.03.2024     IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - LAETARE
7.00
8.30
W intencji Ojczyzny.
9.15
1) Za ++ Krystynę Staszek w 1. rocznicę śmierci, rodziców Marię i Augustyna oraz ++ z rodzin Rosicki i Staszek.
2) Za + Irenę Drapałę (intencja od sąsiadów).
10.30
Za ++ Stefana Wajdę, żonę Marię, rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
12.00
Za ++ Jerzego Jaromina, ojca Franciszka, brata Jana, Łucję, Martę i Konrada Klajów, Klarę i Zygfryda Jarominów, dziadków, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.
17.00
Za ++ Jana Wyroda, Weronikę i Romana Szromków, teściów Marię i Józefa Wyrodów, dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.