V NIEDZIELA WIELKANOCNA
19 maja 2019 roku

7.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława Jaromina z okazji urodzin, ze wspomnieniem + żony Elfrydy.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego na dalsze lata życia dla wnuczki i babci.
  8.30
Za ++ Klarę i Józefa Grabiszów, córkę Stefanię, zięciów Andrzeja i Stanisława oraz za ++ z pokrewieństwa.
  9.15  Za ++ Teodora Pastuszkę, żonę Agnieszkę, syna Piotra, Eryka Stachonia oraz ++ z pokrewieństwa.
10.30
  W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej i Wczesnej Komunii Świętej.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Marka Pryszcza z okazji 18. rocznicy urodzin.
           2) Za + Irenę Ziaję (intencja od Marka z rodziną).
17.00  Za + Augustynę Grolik w 1. rocznicę śmierci, męża Teodora i syna Stanisława.

Poniedziałek 20.05.2019
.30
18.00  1) Za ++ Elżbietę Trójcę w 1. rocznicę śmierci, męża Jana, ++ z rodzin Trójca i Wiera oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Konrada Machalicę, żonę Marię, córkę Urszulę, synową Zofię oraz ++ z rodzin Machalica, Folek i Mleczko.

Wtorek 21.05.2019          Wspomnienie św. Jana Nepomucena
  6.30
W intencji ks. Adama Paproty w rocznicę święceń kapłańskich.
18.00
1) Za + Alojzego Małka w 4. rocznicę śmierci.
           2) Za ++ z rodzin: Pilszczek i Małek, brata i szwagrów.
           3) Za + Jana Zawieruchę w rocznicę urodzin.

Środa 22.05.2019

18.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Leokadii Kryut w rocznicę urodzin, ze wspomnieniem + męża Norberta.
           2) Za ++ Zofię i Józefa Pękałów, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 23.05.2019

6.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
17.00
1) Za ++ Romana Szymurę w 7. rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin Szymura i Deska oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Marię Kściuczyk (z d. Poloczek) i Andrzeja Poloczka (intencja od chrzestnej).

Piątek 24.05.2019              Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
  6.30

18.00  1) Msza prymicyjna ks. Doriana Figołuszki: Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin: Figołuszka, Janik, Grolik, Kościelny i Schmidt oraz za ++ z tych rodzin.
           2) Za ++ Ernestynę i Rudolfa Szromków, Jana Paliczkę, Marię i Pawła Kokotów, Marię Klos oraz dusze czyśćcu cierpiące.
           3) Za + Antoniego Poloczka (intencja od sąsiadów).

Sobota 25.05.2019

6.30
W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
16.00
Chrzty: Kalina Szałaśny, Maksymilian Jastrowicz, Daria Spisak, Patryk Rozmus, Szymon Gąszczyk.
           Roczki: Wojciech Siemiątkowski, Wojciech Zuber, Aleksandra Mandla, Karolina Trójca.
18.00
 1) Za + ks. Józefa Piesiura w kolejną rocznicę śmierci (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).
           2) Za ++ Elżbietę Pudełko, męża Karola, rodziców, rodzeństwo, Jana, Marię i Franciszka Jasińskich oraz ++ z pokrewieństwa.
           3) Za ++ Elżbietę Kopiec w kolejną rocznicę śmierci i męża Jana.

Niedziela 26.05.2019            VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
  7.00
1) Za ++ Henryka Malcharka, żonę Krystynę, zięcia Romana, rodziców z obu stron i Joachima Rysia.
           2) Za ++ Helenę Klepko w 2. rocznicę śmierci, męża Władysława, rodziców z obu stron, synów Jana i Ludwika, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  8.30
Za ++ Marię i Stanisława Piesiurów, dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  9.15
 Za ++ Różę i Ryszarda Kubiców oraz córkę Gabrielę.
10.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wszystkich mieszkańców Kobióra i członków gminnego samorządu.
           2) Za ++ Otylię i Ludwika Jarominów, rodziców i rodzeństwo z obu stron.
12.00
1) W intencji dziecka Wandy Ostrowskiej, jej rodziców i chrzestnych.
           2) Za + Adama Zienia w dniu urodzin.
17.00
Za ++ Czesława Żelazo w 11. rocznicę śmierci, żonę Irenę, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Żelazo i Jaromin oraz dusze w czyśćcu cierpiące.