XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
16 września 2018

7.00  Za ++ Marię i Ludwika Bojdołów, dwie córki, czterech synów, synową, dwóch zięciów, Fryderyka, Kornelię i Józefa Noconiów oraz dusze w czyśćcu cierpiące (intencja od syna Zygfryda).
  8.30  Za ++ Małgorzatę i Bernarda Pająków, rodziców z obu stron oraz za ++ kapłanów.
  9.15  Za ++ Martę i Jana Jarominów.
10.30  Za ++ Helenę i Gabriela Kolińskich oraz ++ z rodziny Latocha.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Barbary i Jacka Jastrzemskich z okazji 25. rocznicy ślubu oraz w intencji córek i syna z rodziną.
           2) Za ++ rodziców Łucję i Konrada Klajów, męża Jerzego, Franciszka, Zygfryda i Klarę Jarominów, dziadków oraz za ++ kapłanów.
15.00  Dożynki: Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony ziemi.
17.00  Za ++ Anielę i Konrada Jarominów, rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

poniedziałek 17.09.2018
  6.30
Za + Elżbietę Trójcę (intencja od siostry z rodziną).
18.00  1) Za ++ Zygfryda Jaromina w 10. rocznicę śmierci, żonę Klarę, Jerzego Jaromina oraz ++ z rodzin Jaromin i Czernecki.
           2) Za ++ Teklę i Franciszka Grolików, Edwarda Halembę oraz Jadwigę i Franciszka Polków.

wtorek 18.09.2018              ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, patrona Polski i młodzieży

6.30  Za ++ Jerzego Kocimę, rodziców Urszulę i Franciszka Kocimów oraz Bronisława Kotyńskiego.
18.00  1) Za ++ Agnieszkę i Franciszka Rytów, Annę Jaromin, zaginionego męża Józefa, dziadków, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.
           2) Za + Julię Gorgoń (intencja od sąsiadów).

środa 19.09.2018
18.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny i Mariana Pryszczów oraz w intencji całej rodziny.
           2) Za ++ Ernestynę i Rudolfa Szromków, Marię i Pawła Kokotów, Jana Paliczkę oraz Marię Klos.

czwartek 20.09.2018           Wspomnienie świętych Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  6.30
17.00  1) Za ++ Otylię i Ludwika Jarominów oraz kapłanów, którzy pracowali w naszej parafii.
           2) Za ++ Henrykę i Edwarda Kordysów, rodziców, brata oraz ++ kapłanów.

piątek 21.09.2018           ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY
  6.30
18.00  1) Za ++ Elżbietę i Józefa Malcharków, wnuka Andrzeja, dziadków oraz za ++ kapłanów.
           2) Za + Augustyna Mazura w 1. rocznicę śmierci.
           3) Za + Julię Gorgoń (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).

sobota 22.09.2018
  6.30  Za ++ Bolesława Janika, syna Andrzeja, zięcia Edwarda, Elżbietę i Wincentego Grzegorzków, syna Józefa, synową Krystynę, Rozalię Liszkę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
14.00  Ślub: Jagoda Masny i Dawid Loska.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bogumiły i Mirosława Wodarczyków z okazji 25. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci.
           2) Za ++ Łucję i Józefa Stawowskich, syna Józefa, Joannę i Piotra Pawłowskich, dwóch synów, ++ z rodzin: Stawowski, Pawłowski i Langner oraz za ++ kapłanów.

niedziela 23.09.2018               XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00
  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
  8.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii i Eugeniusza Schmidtów oraz syna Karola.
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Antoniego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Sylwii i Henryka Stachoniów z okazji 20. rocznicy ślubu i dzieci.
10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Renaty Pająk z okazji 50. rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kazimierza Radczuka oraz całej rodziny.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jerzego Seidel z okazji 75. rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.
17.00  1) Za ++ Krystynę i Alojzego Rozkosznych oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ Emilię i Teodora Simków, rodziców, rodzeństwo oraz ++z pokrewieństwa.