V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
17 marca 2024 roku
7.00
Za ++ rodziców Marię, Józefa, Jana Łysienia, zięcia Stanisława, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
8.30
O dar życia wiecznego dla + Józefa Szafrona w 4. rocznicę śmierci.
9.15
Za ++ rodziców Marię i Wincentego Jarominów, teściów Wiktorię i Jana Kubiców, dziadków z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.
10.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Maksymiliana Czai z okazji 11. rocznicy urodzin.
2) Za ++ Walerię i Henryka Gołków, syna Janusza i córkę Ewę.
12.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Franciszka Speka z okazji 1. rocznicy urodzin i chrztu św. oraz w intencji rodziców i chrzestnych.
2) Za + Marię Jaromin (intencja od rodziny Czernecki z Pszczyny).

Poniedziałek 18.03.2024
6.30
Za + Józefa Jonkisza we wspomnienie urodzin (intencja od firmy pogrzebowej).
1800    1) Za ++ Marię i Jana Mazurów, Emilię i Henryka Waleckich, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z pokrewieństwa.
2) Za ++ Mariana Liszowskiego w 2. rocznicę śmierci, rodziców, siostrę Lidię, chrześniaka Damiana, teściów Elżbietę i Pawła Lazarów, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 19.03.2024     UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA
18.00
1) Za ++ Marię Jaromin, Jadwigę Szewczyk, Elżbietę Myszor, rodziców oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za ++ Józefa Tużnika, rodziców Helenę i Jana, Julię i Karola Chudków, Zuzannę i Józefa Błąkałów oraz ++ z pokrewieństwa.

Środa 20.03.2024
6.30
Za + Józefa Jonkisza (intencja od kuzynki Małgorzaty Gawlik z rodziną).
18.00
Za ++ Jana Jelenia w rocznicę śmierci, żonę Martę, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 21.03.2024
17.00
Za ++ Józefa Rozmusa, syna Henryka, siostrę Jadwigę, rodziców z obu stron, Krystynę i Ludwika Szromków, Elżbietę Augustyniak oraz za ++ kapłanów.

Piątek 22.03.2024
6.30
Za ++ Jana Kozika, córkę Krystynę, zięcia Romana, Mariannę i Walentego Kozików, Martę i Jana Pyrtków, dzieci, zięciów, synowe, wnuki oraz ++ z rodzin Kozik i Pyrtek.
10.00
W intencji uczniów Szkoły Podstawowej w Kobiórze z podziękowaniem za czas rekolekcji wielkopostnych.
18.00
1) Za ++ Karola Pudełko, żonę Elżbietę, rodziców, teściów, Jana Jasińskiego oraz ++ z pokrewieństwa.
2) Za ++ Henryka Segetha w 3. rocznicę śmierci, Paulinę i Alojzego Mazurów, Krystynę i Gintera Segethów oraz ++ z rodzin: Mazur, Mrzyk, Segeth i Drejka.

Sobota 23.03.2024
6.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
2) Za ++ Julię i Jana Łukowców, rodziców, syna Bernarda, pokrewieństwo, Helenę i Stefana Przypalińskich, Henryka Jaromina, rodziców, zięcia Pawła, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
16.00
Chrzest: Stanisław Liszka.
18.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Renaty Świerkot z okazji 60. rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.
2) Za ++ Rudolfa Malcharka, syna Krzysztofa, rodziców Marię i Pawła, braci Jana i Alojzego, siostrę Emilię i szwagra, Julię i Karola Utratów, synów Jana i Józefa oraz za ++ kapłanów.
3) Za ++ rodziców Waleskę i Stefana Żebrowskich, Helenę i Franciszka Granatyrów, Jana, Antoniego Smozika oraz za + kapłanów.

Niedziela 24.03.2024   NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
7.00
Za ++ Marię i Józefa Wyrodów, syna Jana, Annę i Jana Rygułów, dwie córki, dwóch zięciów, syna, synową, ++ z rodzin: Ryguła, Wyród, Jędrzejas i Zbojek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
8.30
1) Za ++ Józefa, Marię i Katarzynę Czerneckich, dzieci, zięciów, synową, wnuki, prawnuki oraz za ++ kapłanów.
2) Za ++ Marię i Andrzeja Ratajczaków, rodziców z obu stron, Stefanię i Stanisława Gruszków, Franciszka Grabisza, Bogdana Ratajczaka, Leona Laskowskiego, Franciszka Grosmana i Halinę Trelę.
9.15
Za ++ Stanisława Jaromina, Reginę i Henryka Grolików, synów, córkę, zięcia i dziadków oraz za ++ kapłanów.
10.30
Za ++ Annę i Aleksandra Losków, Krystynę Loskę, syna Aleksandra, Janinę Gargulę, Karola Gargulę, Jana Giedrysa oraz ++ z pokrewieństwa.
12.00
1) Za ++ Annę Kozyrę w 40. rocznicę śmierci, męża Alfreda, syna Kazimierza, rodziców, rodzeństwo, brata o. Bazylego Machalicę oraz Anielę i Stanisława Babisów.
2) O radość życia wiecznego dla ++ Urszuli i Bogusława Szklarków w kolejną rocznicę śmierci.
17.00
Za ++ Pawła Kapicę, Jadwigę i Józefa Kapiców, Stefanię i Józefa Zoniów, Elfrydę i Józefa Woźnych, Franciszka Bulasa, ++ z rodzin: Kapica, Bryś, Woźny i Bulas oraz dusze w czyśćcu cierpiące.