IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
22 kwietnia 2018

7.00  Za + Jana Paździora (intencja od sąsiadów).
  8.30  Za ++ Beatę Lukas w 9. rocznicę śmierci, teścia Zygmunta, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz za + ks. Józefa Piesiura.
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Elżbiety Myszor z okazji 85. rocznicy urodzin, ze wspomnieniem + męża Franciszka.
10.30  Za + Janinę Malcharek (intencja od przyjaciół).
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Elfrydy i Stanisława Jarominów z okazji 60. rocznicy ślubu oraz dzieci z rodzinami.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla Kamila Trajdy z okazji 18. rocznicy urodzin.
17.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ireny i Romana Cuberów.

poniedziałek 23.04.2018                UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, głównego patrona Polski
  6.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
           2) Za ++ Jerzego Jaromina, ojca Franciszka oraz ++ kapłanów.
18.00  1) Za ++ Klarę i Pawła Skrzypców, rodziców, rodzeństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ Stanisława Gogola w 6. rocznicę śmierci, żonę Katarzynę, ++ z rodzin Gogol i Brandys, ++ z pokrewieństwa oraz ++ kapłanów.

wtorek 24.04.2018

6.30  1) Za ++ Kazimierza Brysia, Wandę i Władysława Kiełbasów, Stefanię i Józefa Zoniów, brata Jana oraz dwóch szwagrów.
           2) Za ++ Irenę Ryś (intencja od męża z rodziną).
18.00  1) Za ++ Helenę i Józefa Orendorzów, rodziców, rodzeństwo, córkę Marię i zięcia Ryszarda.
           2) Za ++ Karola Gregora w 4. rocznicę śmierci, brata Henryka, rodziców z obu stron, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

środa 25.04.2018                         ŚWIĘTO ŚW. MARKA
  6.30  W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
18.00  1) Za ++ Martę i Ryszarda Bieleckich, syna Bernarda oraz Augustyna Grolika.
           2) Za ++ Łucję i Izydora Forreiter, dwie córki, synową, dwóch synów, czterech zięciów oraz za ++ kapłanów.
           3) Za + Genowefę Brańczyk (intencja od sąsiadów).

czwartek 26.04.2018
  6.30  Za ++ Józefa i Wilhelma Małków, Martę i Franciszka Malcharków, zięcia Eryka, Gertrudę i Pawła Jarominów, rodziców z obu stron i Karola Szczecinę.
17.00  1) Za ++ Marię Gumułkę w 5. rocznicę śmierci, męża Jana, Alwinę i Alojzego Machaliców oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ Marię i Pawła Klosów, synów, synowe, ++ z rodzin Klos i Kozyra, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           3) Za ++ Helenę i Pawła Kolonków.

piątek 27.04.2018
  6.30  Za ++ Tadeusza Dużego, rodziców Jadwigę i Brunona, Leona Kusaja, Marię i Franciszka Pryszczów, syna Bernarda, synowe Gertrudę, Marię, Krystynę Chmurę, jej rodziców oraz za ++ kapłanów.
18.00  1) Za ++ Joachima Rysia, Klarę i Alojzego Malcharków, syna Henryka i synową Krystynę.
           2) Za ++ Urszulę Słotwińską w 11. rocznicę śmierci i męża Wiesława.
           3) Za + Józefa Czecha (intencja od sąsiadów).

sobota 28.04.2018
  6.30  Za + Alicję Gruszkę.
14.00  Ślub: Dagmara Wiera i Marek Chrapkiewicz.
16.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Grażyny i Kazimierza Utratów z okazji 25. rocznicy ślubu.
           Chrzty: Aleksandra Krysta.
           Roczki: Jakub Lazarek, Mikołaj Storch, Alicja Kubas, Zofia Gandyk.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława Gaszczyka z okazji 85. rocznicy urodzin oraz żony Zofii z okazji 83. rocznicy urodzin.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bernadety i Henryka Trajdów z okazji 25. rocznicy ślubu oraz dla całej rodziny.

niedziela 29.04.2018              V NIEDZIELA WIELKANOCNA
  7.00
  Za + Jana Zawieruchę (intencja od przyjaciół z Giełdy).
  8.30  Za ++ Martę i Romana Burkertów, synów Jana i Bernarda, Marię i Pawła Pryszczów oraz Zofię i Jana Nalewajów.
  9.15  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Urszuli i Krzysztofa Bojdołów z okazji 35. rocznicy ślubu oraz dla synów Rafała i Artura z rodziną.
10.30  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla małżonków Stefanii i Franciszka Błąkałów z okazji 55. rocznicy ślubu oraz 75. rocznicy urodzin pani Stefanii.
           2) Za ++ Danutę Hałas, rodziców, teścia Józefa, braci oraz ++ kapłanów.
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i Andrzeja Laskowskich oraz córek.
17.00  Za + Józefa Piekarczyka (intencja od sąsiadów).