XXX  NIEDZIELA  ZWYKŁA
25 października 2020

7.00  W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
  8.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ireny i Stanisława Lesiaków oraz dzieci z rodzinami.
  9.15  Za ++ Marię i Jana Koniecznych, rodziców z obu stron, rodzeństwo, zięcia Mariana Kuropieja, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30  Za + Romana Szymurę we wspomnienie urodzin, ++ z rodzin Szymura i Deska oraz za ++ kapłanów.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marzeny i Zbigniewa Chroboków oraz dla całej rodziny.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Moniki i Wojciecha Janoszów.
13.00  W intencji rodzin Ziętek i Małek oraz dziecka Jakuba, który przyjmie chrzest.
17.00  Za + Stefana Skorodzienia oraz ++ z rodzin Kaczmarczyk i Skorodzień.

Poniedziałek 26.10.2020
  6.30
18.00  1) Za + Marię Seweryn o Boże Miłosierdzie i radość nieba (intencja od rodziny Bromboszcz i Krzemień).
           2) Za ++ Jadwigę Loskę, rodziców, rodzeństwo oraz za ++ z rodzin Loska i Pilszek.

Wtorek 27.10.2020
  6.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Franciszka z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Renaty i Marka Mazurów z okazji 30. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci.
18.00  Za ++ Otylię Materę w kolejną rocznicę śmierci, męża Jerzego oraz ++ z rodzin Matera i Ciepły.

Środa 28.10.2020                  ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH SZYMONA I JUDY TADEUSZA
  6.30
18.00  1) Za ++ Martę i Jana Jeleniów, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Henryka, Janinę i Danielę Lazar, rodziców i rodzeństwo z obu stron.
           2) Za ++ Damiana Łuszczyńskiego, rodziców, brata Włodzimierza, Martę i Pawła Brandysów, rodziców, rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.

Czwartek 29.10.2020

6.30
17.00  Za ++ Cecylię i Jana Niemców, syna Mirosława, ++ z pokrewieństwa oraz ++ kapłanów.

Piątek 30.10.2020                ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA ARCHIKATEDRALNEGO W KATOWICACH
18.00
Za ++ Tadeusza Sopyło, rodziców Marię i Józefa, brata Juliana, Elżbietę i Konrada Gandyków oraz Jana Heroka.

Sobota 31.10.2020
  6.30  Za + Krystynę Figołuszkę (intencja od UTW Rękodzieło Tychy).
16.00  Chrzty: Wojciech Kroczek, Szymon Setlak.
           Roczki: Krzysztof Danek, Eryk Pluta, Sara Wielgosz.
18.00  Za ++ Henryka Mazura, rodziców, brata, Marię i Augustyna Orendorzów, dwóch zięciów, córkę Weronikę oraz Józefa Tużnika.

Niedziela 1.11.2020                UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
  7.00  Za ++ Matyldę i Zygmunta Kozyrów, rodziców, rodzeństwo, o. Bazylego Machalicę, Edwarda Handy oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  8.30  1) Za ++ Marię i Stanisława Niedźwiedziów, rodziców, ++ z pokrewieństwa oraz ++ z rodzin: Wiatr, Miszczyk i Jagiełło.
           2) Za ++ Annę i Ludwika Ślezionów, Wandę i Alojzego Kuców, rodziców, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  9.30  W kościele: Za ++ Jana Spychałę i Cecylię Karcz.
10.30  Za ++ Marię i Józefa Wyrodów, syna Jana, Łucję i Józefa Stawowskich, syna Józefa, Krystynę i Edwarda Piszczyków, syna Dariusza, ++ z rodzin: Wyród, Jędrzejas, Stawowski i Langner, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
12.00
Za + Andrzeja Wrożynę, ++ z rodziny, rodziców i teściów.
14.00
W kościele: Za ++ parafian, kapłanów oraz za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu.
17.00