II NIEDZIELA ZWYKŁA
20 stycznia 2019 roku

7.00  Za ++ Romana Lewandowskiego, Krystynę i Henryka Malcharków, rodziców oraz Joachima Rysia.
  8.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dary Ducha Świętego dla rodzin Myszor i Pryszcz.
  9.15  Za ++ Piotra Pastuszkę, rodziców Agnieszkę i Teodora, Eryka Stachonia oraz ++ z pokrewieństwa.
10.30  Za ++ Marię Kajor, męża Stefana, wnuka Janusza, rodziców  z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
12.00  1) Za ++ Jadwigę Brańczyk, Andrzeja Brańczyka, Anielę i Huberta Domżołów oraz Martę Koczubę.
           2) Za ++ Halinę i Mariana Pateró w oraz Beatę i Michała Czemborów.
17.00  Za + Bożenę Cioskę (intencja od pracowników zakładu Sertop).

Poniedziałek 21.01.2019         Wspomnienie św. Agnieszki
  6.30
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Jabłońskich.
           2) Za ++ dziadków Ernestynę i Rudolfa Szromków, Jana Paliczkę, Marię i Pawła Kokotów, Karolinę i Karola Wronów oraz Genowefę i Stefana Ciptów.

Wtorek 22.01.2019
  6.30  Za ++ z rodzin Mazur i Pryszcz, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Bolesnej i św. Józefa o wszelkie potrzebne łaski dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci w 7. rocznicę założenia.
           2) Za + Katarzynę Gwizdalską w 2. rocznicę śmierci.

Środa 23.01.2019
  6.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
18.00  1) Za ++ Marię i Pawła Machaliców, dwóch synów, dwie synowe, córkę, zięcia, ++ z rodzin: Paliczka, Machalica, Mazur, Kumor i Paszek.
           2) Za + Mieczysława Czyża (intencja od sąsiadów).

Czwartek 24.01.2019          Wspomnienie św. Franciszka Salezego
  6.30
17.00  Za ++ Zygmunta Dembeckiego w 4. rocznicę śmierci i w kolejną rocznicę urodzin.

WIZYTACJA KANONICZNA NASZEJ PARAFII

Piątek 25.01.2019             ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA
  6.30  W intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz za ++ kapłanów (intencja od Apostolatu Margaretka).
18.00  1) W intencji młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania, rodziców i świadków.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny i Józefa Jastrzemskich.
           3) Za ++ Helenę i Wiktora Orendorzów, synów Tadeusza i Romana, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.

Sobota 26.01.2019           Wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa
18.00
1) Za ++ Stanisławę Musiał w 1. rocznicę śmierci (intencja od męża i synów z rodzinami).
           2) Za ++ Zdzisława Zela w 21. rocznicę śmierci, żonę Zofię, syna Andrzeja, zięció w Ryszarda i Leonarda, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.

Niedziela 27.01.2019           III NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00
  8.30  Za ++ rodziców Władysława Malika, Annę i Jana Grolików.
  9.15  Za ++ Amelię i Gerarda Mazurów, wnuczkę Dorotę, zięcia Eugeniusza, rodziców z obu stron oraz Marię i Augustyna Staszków.
10.30  SUMA PONTYFIKALNA
           1) W intencji Parafian.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa Marczaka z okazji 40. rocznicy urodzin oraz syna Oliwiera.
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Domiceli i Mirosława Białoniów z okazji 40. rocznicy ślubu oraz dzieci z rodzinami.
17.00