XXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA
8 września 2019 roku

7.00
Za ++ Romana Kucharskiego w 1. rocznicę śmierci, ojca Adama, brata Edwarda oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  8.30  Za ++ Katarzynę i Wincentego Machaliców, o. Bazylego, dwie córki, dwóch zięciów, syna, synową, ich dzieci oraz ++ z rodzin Machalica i Jaromin.
  9.15  Za ++ Martę i Jana Jarominów.
10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Iwony i Tomasza Pasternaków z okazji 25. rocznicy ślubu.
12.00  Za + Teresę Polonis w 9. rocznicę śmierci.
17.00  Za ++ Władysława Jaromina, córkę Ilonę, kuzynkę Beatę, Klarę i Franciszka Fabianów, trzech synów, trzy synowe oraz ++ z rodziny Jaromin.

Poniedziałek 9.09.2019
   6
.30  Za ++ Gertrudę i Józefa Żywczoków, syna Sylwestra, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.
 18.00  Za ++ rodziców Małgorzatę i Edwarda Wróblów, Gertrudę i Ryszarda Grolików, syna Kazimierza, dziadków, ++ z rodzin Wróbel i Pudełko oraz za ++ kapłanów.

Wtorek 10.09.2019
  6.30
Za ++ Weronikę i Franciszka Waltarów, Klarę i Roberta Paliczków oraz ++ z rodzin: Waltar, Paliczka i Ryguła.
18.00  Za ++ rodziców Stefanię i Antoniego Ostrowskich, rodziców z obu stron oraz ++ z rodzin Ostrowski i Orzana.

Środa 11.09.2019
  6.30
Za ++ Zofię Mazur w 4. rocznicę śmierci, męża Eryka, rodziców, siostry, braci z obu stron, krewnych oraz za ++ kapłanów.
18.00  1) Za ++ Klarę i Alojzego Malcharków, Krystynę i Henryka Malcharków, Joachima Rysia, Romana Lewandowskiego, Lucjana Danka oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Emilię i Karola Klosów, córkę Łucję, zięcia Konrada, rodzeństwo, rodziców Jadwigę i Macieja Klosów, rodzeństwo, Zuzannę i Michała Jarominów oraz za ++ kapłanów.

Czwartek 12.09.2019
         UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ, głównej patronki archidiecezji

17.00
1) Za ++ Paulinę i Pawła Myszorów, Jadwigę i Augustyna Malcharków, rodziców oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ Elżbietę Matysiak w 19. rocznicę śmierci, męża Czesława, rodziców z obu stron, Ryszarda Cofałę oraz Zofię i Józefa Czerwińskich.

Piątek 13.09.2019
  6.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Joanny Małek oraz dzieci z rodzinami.
10.00
  W intencji chorych i seniorów naszej parafii.
18.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla rodziny Anny i Krystiana Swobodów z okazji 10. rocznicy ślubu.

Sobota 14.09.2019              ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO
  6.30   1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Franciszka z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne, także dla Rodziny Franciszkańskiej.
            2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny i Alojzego Żołneczków oraz całej rodziny.
18.00  1) Za ++ Tadeusza Białonia w 11. rocznicę śmierci, zięcia Ireneusza Kmiecia, rodziców z obu stron oraz za ++ z pokrewieństwa.
           2) Za + ojca Feliksa Gruszkę w 5. rocznicę śmierci.
           3) Za ++ Artura Brańczyka w 3. rocznicę śmierci, dziadków Emilię i Roberta Mikołajców, Agatę i Franciszka Brańczyków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 15.09.2019                    XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Bolesnej i św. Józefa o wszelkie potrzebne łaski dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin.
  8.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin: Kędzior, Czajka i Jankowski.
  9.15  Za ++ rodziców Łucję i Konrada Klajów, zięcia Jerzego, Klarę i Zygfryda Jarominów, dziadków oraz za ++ kapłanów.
10.30  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Barbary i Jacka Jastrzemskich.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Czesławy i Mariana Liszowskich z okazji 50. rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Agnieszki i Janusza Figołuszków.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Alberta Grolika z okazji 80. rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.
14.00  Dożynki: Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony ziemi.
17.00
 Za ++ Jana Kłakusa w 40. rocznicę śmierci, żonę Otylię, ++ z rodziny oraz za ++ kapłanów.