XX NIEDZIELA ZWYKŁA
14 sierpnia 2022 roku
7.00
8.30
9.15    Za ++ Stanisława Jaromina, rodziców, braci, bratową, teściów Genowefę i Jana Okoniów, Józefa Okonia oraz ++ kapłanów.
10.30    Za + Elżbietę Sroczyńską (intencja od Ewy i Romana Miazgów).
12.00    1) Do Opatrzności Bożej i Aniołów Stróżów w intencji Tomasza Krukowskiego w 1. rocznicę chrztu świętego oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziców, siostry Hani i rodzicó w chrzestnych.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Emilii i Stefana Plutów z okazji 50. rocznicy ślubu.
3) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Michała Figołuszki z okazji 18. rocznicy urodzin oraz w intencji rodziców.
15.00    Ślub: Agata Olczyk i Bartłomiej Sokołowski.
17.00    Za ++ Ilonę Jaromin-Knap w 10. rocznicę śmierci, ojca Władysława, Klarę i Franciszka Fabianów, czterech synów, trzy synowe, Beatę Wybrańczyk oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 15.08.2022
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP
7.00    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ulic: Rolnej, Promnickiej, Paproci i Poziomkowej.
8.30    Za ++ Andrzeja Zela w rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Zdzisława, ++ z rodzin: Zel, Bielas, Skorupa, Lazarek, Pietrzyk i Brańczyk oraz za ++ kapłanów.
9.15    Za ++ Arkadiusza Białasa, ojca Krzysztofa, dziadka Alojzego, Bogusławę Kłos oraz ++ z rodzin Czembor i Warzecha.
10.30    Za ++ męża Konrada Mazura w 11. rocznicę śmierci, pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
12.00    Suma odpustowa: W intencji Parafian.
15.00    W intencji rodziny Fojcików, a szczególnie w intencji Karoliny, która przyjmie chrzest święty.
17.00    Za + Ewalda Chierawalle w 1. rocznicę śmierci.

Wtorek 16.08.2022
6.30    Za ++ Alojzego Swadźbę w 10. rocznicę śmierci, żonę Anielę, ++ z rodzin Poloczek i Swadźba oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00    1) Za + Teresę Szczerbowską we wspomnienie urodzin.
2) Za + Jadwigę Szczepocką w 30. dzień po śmierci.

Środa 17.08.2022
UROCZYSTOŚĆ ŚW. JACKA, głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej
6.30    Za + Grzegorza Machalicę (intencja od sąsiadów).
18.00    Za + Jolantę Niemiec (intencja od sąsiadów z ulic Jasnej i Bartniczej).

Czwartek 18.08.2022
6.30    W intencji Bogu wiadomej.
17.00    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziny Bury oraz w intencji dzieci z rodzinami.

Piątek 19.08.2022
6.30    Za ++ parafian.
18.00    Za ++ rodziców Klarę i Alojzego Malcharków oraz syna i synową.

Sobota 20.08.2022
Wspomnienie św. Bernarda
6.30    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Róży oraz w intencji całej rodziny.
16.00    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Matyldy i Eryka Burkertó w z okazji 55. rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci z rodzinami.
18.00    1) Za ++ Stefanię i Stanisława Gruszkó w, rodziców z obu stron, Marię i Andrzeja Ratajczaków oraz ++ z pokrewieństwa.
2) Za ++ Mariana Kurpasa, brata Zdzisława oraz ++ z rodzin: Kurpas, Janas, Jastrzemski i Szczepanik.

Niedziela 21.08.2022
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00    Za + Szczepana Poloczka, ++ z rodzin: Poloczek, Spika i Sobczuk oraz za ++ kapłanów.
8.30
9.15    Za ++ Jana Burkerta, rodziców, teściów Zofię i Jana Nalewajów oraz ++ z pokrewieństwa.
10.30
12.00    Do Miłosierdzia Bożego o łaskę zbawienia dla + Zygmunta Marczuka (intencja od Zarządu i członków Polskiego Związku Niewidomych w Tychach).
Chrzest: Kinga Leśniak.
17.00    W intencji Aleksandry i Mariusza Kubalskich w rocznicę ślubu.