II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
17  marca 2019 roku

7.00  Za ++ rodziców Marię, Józefa i Jana Łysieniów, zięcia Stanisława, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.
  8.30  Za ++ Martę i Romana Burkertów, synów Jana i Bernarda, Marię i Pawła Pryszczów oraz Zofię i Jana Nalewajów.
  9.15
10.30  1) Za ++ Stefana Wajdę, żonę Marię, rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za + Ewę Dejner (intencja od koleżanek i kolegów z rocznika 68).
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Marii Czembor z okazji 80. urodzin, ze wspomnieniem ++ męża i trzech synów.
17.00  Za + Irenę Ziaję (intencja od Mirosława z rodziną).

Poniedziałek 18.03.2019
  6.30  Za ++ Jerzego Kocimę w 1. rocznicę śmierci, rodziców Urszulę i Franciszka Kocimów oraz Bronisława Kotyńskiego.
18.00  1) Za ++ Kazimierza Grolika, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Stefanię i Józefa Malcharków, rodziców Zofię i Ludwika Figołuszków oraz ++ z rodziny.

Wtorek 19.03.2019           UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP
  6.30  Za ++ rodziców.
18.00  1) Za ++ Marię Jaromin, Elżbietę Myszor, Wiktorię i Augustyna Szwedów, syna Edwarda oraz Jadwigę Szewczyk.
           2) Za ++ Annę i Pawła Liszków, zięcia Tadeusza, synową Gertrudę, ++ z rodzin: Liszka, Poloczek i Rekus oraz za ++ kapłanów.

Środa 20.03.2019
  6.30
 O łaskę zdrowia dla Doroty Patoły.
18.00  1) Za ++ rodziców Marię i Augustyna Pyrtków, synów Jana i Pawła, synową Łucję, córkę Ewę Dejner, rodziców, rodzeństwo, Pawła Kozyrę oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Marię i Jana Mazurów, Henryka Waleckiego oraz za ++ z pokrewieństwa.

Czwartek 21.03.2019
  6.30  O beatyfikację ks. Jana Machy i ks. Franciszka Blachnickiego.
17.00  1) Za ++ Jana Jelenia w 10. rocznicę śmierci, żonę Martę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ Józefa Rozmusa, syna Henryka, siostrę Jadwigę oraz ++ z rodzin Rozmus i Kapica.

Piątek 22.03.2019
  6.30
18.00  1) Za ++ Karola Pudełko, żonę Elżbietę, rodziców, rodzeństwo, Marię, Franciszka i Jana Jasińskich oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za + ks. Rudolfa Myszora (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).

Sobota 23.03.2019
  6.30  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. o. Pio z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących parafian oraz dla osób, które się nimi opiekują.
           2) Za ++ Jana Kozika, rodziców, rodzeństwo, córkę Krystynę, Martę i Jana Pyrtków, dzieci, zięciów i wnuki oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00  1) Za ++ Rudolfa Malcharka, syna Krzysztofa, rodziców Marię i Pawła, Julię i Karola Utratów oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Wandę i Kazimierza Diakowiczów, siostrę Teresę, braci Zygmunta i Stefana oraz Anastazję i Stanisława Blautów.

Niedziela 24.03.2019           III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
  7.00  Za ++ Katarzynę, Marię, Józefa Czerneckich, dzieci, zięciów, synową Dorotę, wnuki oraz Franciszka Jaromina, syna Jerzego, dziadków i ich dzieci.
  8.30  Za ++ Andrzeja Ratajczaka, rodziców Helenę i Adama, Klarę i Józefa Grabiszów, córkę Stefanię i zięcia Stanisława.
  9.15  Za ++ Konrada Klaję, żonę Łucję, zięcia Jerzego, Franciszka Kusia, Olgę i Leona Kłosów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30  1) Za ++ Annę i Alfreda Kozyrów, syna Kazimierza, Anielę i Stanisława Babisów, o. Bazylego Machalicę oraz ++ z rodzin Machalica i Kozyra.
           2) Za ++ Cecylię i Józefa Szymów, Otylię i Jerzego Materów oraz za ++ kapłanów.
12.00  Za ++ Annę i Aleksandra Losków, Krystynę Loskę, syna Aleksandra, Janinę Gorgulę, Karola Gorgulę, Jana Giedrysa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
17.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Piotra Plichty z okazji 18. rocznicy urodzin.
           2) Za + Macieja Kacprzyckiego (intencja od sąsiadów).