III NIEDZIELA ZWYKŁA - Niedziela Słowa Bożego
26 stycznia 2020 roku

7.00
  8.30  Za ++ Konrada Wybrańczyka, Beatę Wybrańczyk i Marka Pastuszkę oraz ++ z rodzin: Byk, Kumor i Wybrańczyk.
  9.15  Za ++ Amelię i Gerarda Mazurów, wnuczkę Dorotę, zięcia Eugeniusza, rodziców z obu stron oraz Marię i Augustyna Staszków.
10.30  Za ++ Marię Kajor, męża Stefana, rodziców z obu stron, wnuka Janusza oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Zuber, a szczególnie dla rocznego dziecka Karola.
17.00  1) Za ++ Emilię i Teofila Cofałów oraz córkę Annę.
           2) Za + Zygmunta Dembeckiego w 5. rocznicę śmierci.

Poniedziałek 27.01.2020
  6.30
18.00  1) Za ++ Klarę i Eryka Liszków, rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.
           2) Za ++ Zdzisława Zela w 22. rocznicę śmierci, żonę Zofię, syna Andrzeja, zięciów Ryszarda i Leonarda, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.

Wtorek 28.01.2020                                    Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu
  6.30
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Bolesnej i św. Józefa z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin oraz dla opiekuna ks. prob. Damiana Suszki i kapłanów pracujących w naszej parafii.
           2) Za ++ Helenę i Jana Żelazów, synów Czesława i Józefa, synową Irenę, dziadków z obu stron, Jana Myszora oraz ++ kapłanów.
           3) Za ++ Helenę i Ewalda Latusków, zięciów Edwarda i Kazimierza oraz ++ z rodzin: Latusek, Kozyra i Poloczek.

Środa 29.01.2020
  6.30
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny Jastrzemskiej z okazji 85. rocznicy urodzin.
           2) Za ++ Otylię i Jerzego Materów, rodziców, ++ z rodzin Matera i Ciepły oraz za ++ kapłanów.

Czwartek 30.01.2020
  6.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Moniki z okazji 18. rocznicy urodzin.
17.00
1) Za + Irenę Ziaję w 1. rocznicę śmierci.
           2) Za ++ Marię i Karola Kamieńskich, dwóch synów, dwie córki, synową, czterech zięciów i dwóch wnuków.

Piątek 31.01.2020          Wspomnienie św. Jana Bosko
  6.30
Za ++ w styczniu: Jacka Chmielewskiego, Zdzisława Dobosza, Krystynę Rosner, Henryka Simkę, Marię Głąb i Józefa Jaromina.
18.00
1) W intencji księdza proboszcza Damiana Suszki w kolejną rocznicę święceń kapłańskich (intencja od grup parafialnych).

2) Za + Irenę Ziaję (intencja od męża, córek i rodziny Gawędów).

Sobota 1.02.2020
18.00
1) Za ++ Marię Kłakus, rodziców, rodzeństwo, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ s. Rafaelę w 7. rocznicę śmierci, mamę Gertrudę oraz ++ z rodzin Kalinowski i Kłakus oraz za ++ siostry zakonne.

Niedziela 2.02.2020             ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO
  7.00  Za + Ewę Dejner w 1. rocznicę śmierci.
  8.30  Za ++ Jolantę Kściuczyk, ojca Jerzego, Marię i Walentego Żydzików, Józefa Gemułę, córkę Irenę z mężem, Marię i Albina Kściuczyków, Renatę Woźniczkę oraz Agatę i Adama Kędziorów.
  9.15  Za ++ Krystynę Kocimę w 1. rocznicę śmierci, męża Zygmunta i rodziców z obu stron.
10.30  Za ++ Otylię Kocur w 2. rocznicę śmierci, męża Edwarda oraz ++ z pokrewieństwa.
12.00  W intencji Tomasza Dziopa z okazji chrztu świętego oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziców, chrzestnych i całej rodziny.
17.00  Za ++ Stanisławę Musiał w 2. rocznicę śmierci, rodziców z obu stron (intencja od męża i synów z rodzinami).