UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ głównej patronki archidiecezji
12 września 2021 roku
7.00    Za + Barbarę Brandys (intencja od kuzyna Daniela Bracha z rodziną).
8.30    Za + Teresę Polonis w 11. rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin Polonis i Pietrzyk.
9.15    Za ++ Martę i Jana Jarominów.
10.30    Za ++ Józefa Szafrona w kolejną rocznicę urodzin, syna Łukasza, rodziców Annę i Antoniego oraz teściów Annę i Pawła Mazurów.
12.00    1) W intencji rocznego dziecka Klaudii Walus, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzicó w i rodziców chrzestnych.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary i światło Ducha Świętego oraz opiekę Anioła Stróża dla Szymona Setlaka w 1. rocznicę urodzin oraz w intencji rodziców i chrzestnych.
Chrzest: Jan Basiaga.
14.00    W intencji nowożeńców Anny i Adriana, rodziców i gości weselnych.
15.00    Dożynki: Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony ziemi.
17.00    Za + Pawła Warchoła.

Poniedziałek 13.09.2021
Wspomnienie św. Jana Chryzostoma
6.30    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Joanny Małek oraz dzieci z rodzinami.
10.00    W intencji chorych i seniorów naszej parafii.
18.00    1) Za ++ rodzicó w Łucję i Konrada Klajów, męża Jerzego, Franciszka, Zygfryda i Klarę Jarominów, dziadków oraz za ++ kapłanów.
2) Za ++ Piotra Janosza w rocznicę urodzin, dziadków Martę i Ludwika Kłakusó w, Józefa Janosza, teścia Kazimierza Gołębiewskiego oraz za ++ kapłanów.

Wtorek 14.09.2021
ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO
6.30    Za ++ Jana Jaromina w dniu pogrzebu oraz syna Dariusza.
18.00    1) Za ++ Martę, Józefa i Bazylego Plekańców oraz Rudolfa i Klemensa Gorgoniów.
2) Za ++ Elfrydę i Józefa Klosów, rodziców i rodzeństwo.

Środa 15.09.2021
Wspomnienie NMP Bolesnej
6.30    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Bolesnej i św. Józefa z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin oraz w intencji opiekuna ks. Damiana i kapłanów pracujących w naszej parafii.
18.00    1) Za + Feliksa Gruszkę w 7. rocznicę śmierci (intencja od żony z dziećmi).
2) Za ++ Jana Kłakusa w 42. rocznicę śmierci, żonę Otylię, syna Jana oraz ++ z rodzin Kłakus, Pudełko, Biela i Riewe.

Czwartek 16.09.2021
Wspomnienie Świętych Korneliusza i Cypriana
6.30    Za ++ Teresę i Franciszka Kościelnych.
17.00    1) Za ++ Henrykę i Edwarda Kordysów, rodziców, brata i ++ kapłanów.
2) Za ++ Teklę i Franciszka Grolików, Edwarda Halembę, Jadwigę i Franciszka Polków oraz ++ z pokrewieństwa.

Piątek 17.09.2021
6.30    Za + Barbarę Brandys (intencja od kuzynki Haliny Boroń z rodziną).
18.00    1) Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Martyny Chlebek z okazji urodzin.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla rodziny Żołneczków.

Sobota 18.09.2021
ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, patrona Polski
6.30    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mamy Heleny oraz córek Magdaleny, Katarzyny i Joanny z okazji urodzin (intencja od rodziców).
13.00    Ślub: Agnieszka Kozubek i Marek Panek.
15.00    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ireny oraz w intencji dzieci z rodzinami.
16.00    Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Sylwii Stachoń z okazji 50. rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziny.
18.00
1) Za + Martę Białas, dwóch mężów, syna Edwarda, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 19.09.2021
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00    Za + Barbarę Brandys (intencja od kuzyna Adama Bracha z rodziną).
8.30    1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii i Jerzego Pryszczów okazji 40. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci z rodzinami.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bolesława Malcharka z okazji 85. rocznicy urodzin oraz w intencji dzieci z rodzinami.
9.15    Za + Elfrydę Jaromin w 3. rocznicę śmierci.
10.30    Za ++ Małgorzatę i Bernarda Pająków, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz ++ kapłanów.
12.00    1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ludgardy Orzany z okazji 80. rocznicy urodzin oraz w intencji dzieci z rodzinami.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Iwony i Andrzeja Grolików z okazji 25. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci.
3) Za ++ Bronisławę i Jerzego Białoniów, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z pokrewieństwa.
17.00    Za ++ Władysława Jaromina, córkę Ilonę, kuzynkę Beatę, Klarę i Franciszka Fabianów, trzech synów, trzy synowe, ++ z rodzin Jaromin oraz za ++ kapłanów.