II NIEDZIELA ZWYKŁA
14 stycznia 2018

7.00
  8.30  Za ++ Matyldę i Zygmunta Kozyrów oraz o. Bazylego Machalicę.
  9.15  Za ++ Józefa Figołuszkę, rodziców, siostry oraz ++ kapłanów.
10.30  Za ++ rodziców Władysława Malika oraz Annę i Jana Grolików.
12.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Karola Pyki z okazji 18. rocznicy urodzin.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Alicji Szymury z okazji urodzin oraz dzieci z rodzinami, ze wspomnieniem + męża Romana.
17.00  Za + Jarosława Raka (intencja od cioci Marzeny i cioci Barbary).

poniedziałek 15.01.2018
  6.30  Za + Franciszka Jabconia (intencja od Krystyny Matuszyńskiej).
18.00  1) Za ++ Gertrudę Liszkę, siostrę Anielę oraz dziadków z obu stron.
           2) Za ++ Franciszka Paprotę w 10. rocznicę śmierci, syna Krzysztofa oraz ++ z pokrewieństwa.

wtorek 16.01.2018

6.30  Za ++ Teresę, męża Jerzego i rodziców.
18.00  Za + Joannę Białożyt (intencja od rodzin Wanot i Malejów).

środa 17.01.2018                      Wspomnienie św. Antoniego
  6.30  Za + Janinę Malcharek (intencja od koleżanek i kolegów z  klasy).
18.00  1) Za + Jarosława Raka (intencja od babci i dziadka z Bielska).
           2) Za + Wiktorię Kłakus (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).

czwartek 18.01.2018

6.30  W intencji migrantów i uchodźców.
17.00  Za ++ Stefanię i Józefa Malcharków, Zofię i Franciszka Szarowiczów, trzy córki oraz ++ z rodzin: Malcharek, Stalmach i Szarowicz.

piątek 19.01.2018                Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara
  6.30
Za ++ Tadeusza Szarego, rodziców Józefa Szarego i dwie żony, Marię i Pawła Brańczyków, syna Stanisława, synową Teresę i Alojzego Rysia.
18.00  Za ++ Andrzeja Olejnika, rodziców, Jana Trójcę, ++ z rodzin: Olejnik, Grabowski, Trójca i Wiera, ++ kapłanów, siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

sobota 20.01.2018
  6.30
Za ++ Marię i Pawła Machaliców, dwóch synów, dwie synowe, córkę, zięcia oraz ++ z rodzin: Paliczka, Machalica, Kumor i Paszek.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Boże dla rodziny Jabłońskich.
           2) Za ++ Alojzego Ostrowskiego, syna Mariana, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

niedziela 21.01.2018                 III NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00  Za + ks. Ernesta Müllera (intencja od kolegów i koleżanek z klasy).
  8.30  Za ++ Jolantę Kściuczyk, ojca Jerzego, Marię i Walentego Żydzików, Józefa Gemułę, rodziców, rodzeństwo, Marię i Albina Kściuczyków, Renatę Woźniczkę oraz Agatę i Adama Kędziorów.
  9.15  Za ++ Piotra Pastuszkę, rodziców Agnieszkę i Teodora, Eryka Stachonia oraz ++ z pokrewieństwa.
10.30  Za + Elżbietę Comperlik w 1. rocznicę śmierci.
12.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Dominika Burkerta z okazji 18. rocznicy urodzin.
17.00  Za ++ Mariana Patera w 1. rocznicę śmierci, żonę Halinę oraz Beatę i Michała Czemborów.