XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
11 listopada 2018

7.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Zofii i Mirosława Drozdów.
  8.30  Za ++ Elżbietę Myszor, rodziców, teściów, brata Edwarda oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  9.15  Za ++ Ewalda Jastrzębskiego, rodziców Emilię i Franciszka, Martę Kasperczyk, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30  Za ++ Hildegardę i Józefa Rygułów, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Ryguła i Brańczyk oraz Michała Kijko.
12.00  Za ++ Aleksandra Piwonia w 2. rocznicę śmierci, rodziców, teściów z obu stron, brata Zbigniewa, dwóch szwagrów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
17.00  1) Za ++ Teresę Chwiećko, męża Kazimierza oraz ++ z rodzin: Chwiećko, Stefaniuk, Dąbrowski, Chrobok i Piesiur.
           2) Za ++ Irenę Żelazo w 3. rocznicę śmierci, męża Czesława, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Żelazo i Jaromin oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

poniedziałek 12.11.2018          Wspomnienie św. Jozafata
  6.30
Za ++ Anitę i Lechosława Sutwińskich.
18.00  1) Za ++ z rodzin: Rozmus, Machalica i Jastrzemski.
           2) Za ++ Mariana i Marcina Kumoró w w kolejną rocznicę śmierci.

wtorek 13.11.2018          Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
  6.30  Za ++ Emilię i Józefa Pryszczów, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Cecylię i Mariana Borkowskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.00  W intencji chorych i seniorów naszej parafii.
18.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława Radczuka z okazji 40. rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
           2) Za ++ Marię i Jana Brandysów, syna Jana, synową Monikę, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

środa 14.11.2018
  6.30
Za + Adama Ziena (intencja od Oazy Dorosłych).
18.00  1) Za ++ Jadwigę i Ludwika Kryutów, córkę Marię, syna Norberta, zięcia Józefa, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za ++ Jana Żelazo, żonę Helenę, synów Czesława i Józefa, synową Irenę, dziadków z obu stron, Jana Myszora, Józefa Ciąglewicza oraz za ++ kapłanów.

czwartek 15.11.2018
  6.30  Za ++ zalecanych.
17.00  1) Za + ks. Józefa Piesiura w rocznicę urodzin (intencja od Wspólnoty Żywego Różańca).
           2) Za ++ Franciszka Mazurczyka i Wiktorię Stawowską w kolejną rocznicę śmierci.

piątek 16.11.2018
  6.30  Za + Janusza Białożyta w rocznicę śmierci.
18.00  1) Za ++ Genowefę i Jana Plichtów, syna Franciszka, synową Elżbietę, zięcia Henryka, ++ z rodzin Mikołajec i Plichta oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2) Za + Dariusza Warzechę w 3. rocznicę śmierci.

sobota 17.11.2018          Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
  6.30  Za ++ Mariana Kuropieja, rodziców, rodzeństwo, teściów, Marie i Jana Koniecznych, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
15.00  Ślub: Danuta Kulisz i Miłosz Drogowski.
16.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Tarsycjusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ministrantów i ich rodzin z okazji święta patronalnego.
18.00  1) Za ++ Julię i Klemensa Kędziorów, syna Stanisława, ++ z rodziny oraz za ++ kapłanów.
           2) Za ++ Konrada Wybrańczyka, Bronisławę i Grzegorza Wybrańczyków, Helenę i Augustyna Kumorów, pięciu szwagrów, ++ z rodzin Wybrańczyk i Kumor, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

niedziela 18.11.2018          XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Łucji Jonkisz z okazji urodzin oraz w intencji dzieci z rodzinami.
  8.30  Za ++ Gertrudę i Józefa Materlów, zięcia Alfreda, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z pokrewieństwa.
  9.15  Za ++ Renatę Woźniczkę, rodziców, dziadków oraz za ++ kapłanów.
10.30  Za ++ ks. Józefa Piesiura i Franciszka Schmidta (intencja od Akcji Katolickiej).
12.00  Za + Adama Ziena (intencja od rodziny Rębacz ze Szczurowej).
17.00  Za ++ Zofię Kozyrę, dwóch mężów, Marię i Józefa Gielów, syna Henryka, synową Hildegardę, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.