XIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA
5 lipca 2020

7.00  Za ++ Rudolfa Malcharka, syna Krzysztofa, rodziców Marię i Pawła, syna Alojzego, córkę Emilię, zięcia, Julię i Karola Utratów, ++ z rodzin Utrata i Malcharek oraz za ++ kapłanów.
  8.30
Za ++ Jolantę Kściuczyk, ojca Jerzego, Marię i Albina Kściuczyków, Marię i Walentego Żydzików, córkę Irenę, Grzegorza Ptaka oraz ++ z pokrewieństwa.
  9.15  Za ++ Anielę i Władysława Koniorów, córki z mężami, zięcia Józefa oraz ++ kapłanów.
10.30  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Janiny i Eugeniusza Janoszów oraz dla dzieci z rodzinami.
12.00

17.00
  Za ++ Kazimierza Chwiećko w 5. rocznicę śmierci, żonę Teresę, ++ z rodzin: Chwiećko, Stefaniuk, Sajna, Dąbrowski i Chrobok, Marię i Stanisława Piesiurów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 6.07.2020         Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  7.00  1) Za ++ Marię i Jerzego Malcharków, synów Józefa i Jana, synową Janinę, Florentynę i Jakuba Sewerynów, synów Józefa, Jana i Pawła, córkę Rozalię, zięcia Józefa i wnuka Henryka.
           2) Za + Mirosława Szarego.
18.00  Za ++ Helenę i Teodora Wojciechowskich, dwóch zięciów, Waleskę Pyrtek, Annę i Józefa Palów oraz ++ z rodzin: Wojciechowski, Janas, Pyrtek i Pala.

Wtorek 7.07.2020
  7.00  1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Bolesnej i św. Józefa z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin oraz w intencji opiekuna ks. Damiana i kapłanów pracujących w naszej parafii.
           2) Za ++ Elżbietę i Jana Trójców, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Trójca i Wiera, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
  Za ++ Annę i Józefa Jarominów, syna Mariana, zięcia Alfreda, brata Jana, Zofię i Augustyna Malcharków, siostrę Jadwigę, Marię Strzelczyk oraz za ++ kapłanów.

Środa 8.07.2020
Wspomnienie św. Jana z Dukli
  7.00  Do Miłosierdzia Bożego o szczęśliwe życie wieczne dla ++ syna Mirosława Szarego i Weroniki Grolik.
18.00  Za ++ Pawła Kozyrę, rodziców, rodzeństwo, Marię i Augustyna Pyrtków, synów Jana i Pawła, synową Łucję, Ewę Dejner i Antoniego Hasę.

Czwartek 9.07.2020

7.00
18.00  Za ++ Wiktorię i Augustyna Szwedów, syna Edwarda, córkę Elżbietę, Martę i Tadeusza Kruków, syna Zbigniewa, córki Janinę, Grażynę i Stefanię oraz za ++ z pokrewieństwa z obu stron i ++ kapłanów.

Piątek 10.07.2020
  7.00
18.00
1) Za ++ Weronikę Mazurczyk we wspomnienie urodzin i męża Henryka.
           2) Za ++ Jana Paździora, rodziców z obu stron, Helenę i Jana Kozyrów, córkę Stefanię, syna Jana, trzech zięciów oraz ++ z rodzin: Paździor, Kozyra, Trójca i Nowok.

Sobota 11.07.2020               ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, patrona Europy
  7.00  Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej i św. Franciszka z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne, także do Rodziny Franciszkańskiej.
16.00
W intencji Agnieszki Strojek z okazji 18. rocznicy urodzin, w intencji rodziców i rodzeństwa, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego.
18.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Karoliny Laskowskiej z okazji 18. rocznicy urodzin.
           2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Darii i Pawła z okazji 10. rocznicy ślubu, w intencji córek i całej rodziny.
           3) Za + Weronikę Grolik (intencja od sąsiadów).

Niedziela 12.07.2020                XV NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.00  Za + Martę Koczubę.
  8.30
Za ++ Zofię i Jana Lesiaków, trzech synów, synową, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ kapłanów.
  9.15  Za ++ Alfreda Czembora w 6. rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, ++ z rodzin: Czembor, Matuszczyk, Jaworski i Okwieka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30  Za + Roberta Liszkę w 30. dzień po śmierci.
12.00
Za + Sławomira Sieńko (intencja od sąsiadów).
17.00
  Za ++ Konrada Wybrańczyka w 9. rocznicę śmierci, rodziców Bronisławę i Grzegorza Wybrańczyków, Helenę i Augustyna Kumorów, Marka Pastuszkę, pięciu szwagrów, dziadków z obu stron oraz za ++ kapłanów.