Ogłoszenia duszpasterskie
parafiakobior.pl
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 
8.09.2019

        „Nikt z nas, jeśli nie wyrzeka się wszystkiego, co posiada, nie może być moim uczniem” - słowa Jezusa z dzisiejszej Ewangelii przypominają nam, że wiara w Boga wymaga pełnego zaangażowania. Bóg obdarza nas prawdziwym życiem, prawdziwą wolnością, kocha nas prawdziwie największą miłością. Niech nasza odpowiedź nie będzie połowiczna- zaprośmy Boga do naszej codzienności, oddajmy Mu radości i troski.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 1. Zapraszamy wszystkich dzisiaj na godzinę 16:30 na nieszpory niedzielne.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Ducha Świętego, a w piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 3. Rodziców ministrantów zapraszamy na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 4. W czwartek na godzinę 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę św. szkolną.
 5. W piątek przypada Dzień Fatimski. Różaniec w intencji chorych i seniorów naszej parafii odmówimy o godzinie 6:00 i 9:30, a Mszę św. w ich intencji odprawimy o godzinie 10:00. Po Eucharystii spotkanie w domu parafialnym.
 6. W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. porannej zgromadzimy się przy krzyżu misyjnym i tam odprawimy nabożeństwo.
 7. Gminne Dożynki będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę 15 września. Są to też dożynki powiatowe. W czasie Mszy św. o godzinie 14:00 będziemy dziękować Bogu za tegoroczne plony. Bardzo prosimy, żeby przynieść w piątek dary ziemi z naszych pól i ogródków do ustrojenia ołtarza.
 8. W niedzielę również rozpoczynamy nasze Misje Ewangelizacyjne. Plan Misji umieszczony jest w gazetce parafialnej i na tablicy ogłoszeń.
 9. Pragniemy w naszej parafii, po Misjach Ewangelizacyjnych, założyć koło Domowego Kościoła. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie się do kancelarii.
 10. Po wakacjach wszystkich chętnych zapraszamy na spotkania: Oazy Młodzieżowej - w każdy piątek po Mszy św. wieczornej i ministrantów – w każdą sobotę o godzinie 8.00.
 11. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.

 

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter