IV NIEDZIELA  WIELKANOCNA
22 kwietnia 2018 roku

„Popatrzcie jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi i rzeczywiście nimi jesteśmy” - usłyszymy dzisiaj słowa św. Jana, a Jezus mówi, że jest Dobrym Pasterzem. Bóg zapewnia o swojej miłości i opiece. On nas prowadzi do życia wiecznego. W tę kolejną niedzielę wielkanocną odpowiedzmy sobie na pytanie, na ile chcemy podążać za Jezusem i czym właściwie jest dla nas cel, do którego nasz Dobry Pasterz nas prowadzi.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na remont naszej kaplicy na cmentarzu.

1. Zapraszamy dzisiaj wszystkich na godzinę 16:30 na nieszpory niedzielne.

2. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. Jest to szczególny dzień modlitw za powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Ducha Świętego.

4. W środę przypada święto św. Marka Ewangelisty. Po Mszy św. porannej pomodlimy się przy naszym krzyżu misyjnym przed kościołem o urodzaje i błogosławieństwo Boże w ludzkiej pracy.

5. Uczniów szkoły podstawowej zapraszamy na Mszę św. szkolną w czwartek o godzinie 17:00.

6. W piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

7. Sakrament Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 1 maja o godzinie 10:30. Sakramentu tego udzieli ksiądz arcybiskup Wiktor Skworc. Już dzisiaj zapraszamy na tę uroczystość, nie tylko bierzmowanych i ich rodziny, ale całą naszą parafię, bo to święto całej wspólnoty parafialnej.

8. Wczesna Komunia Święta dzieci odbędzie się w niedzielę, 20 maja, o godzinie 10:30.

9. Pamiętajmy w naszych modlitwach o młodzieży i dzieciach, którzy przystąpią do tych sakramentów.

10. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.