XV NIEDZIELA ZWYKŁA
15 lipca 2018 roku

Bóg wybrał nas przed założeniem świata. Nie jesteśmy dziełem przypadku, ale Jego kochanymi dziećmi. Choć wiele rzeczy się zmienia w naszym życiu i na całym świecie, jedna na pewno pozostaje niezmienna – Boża Miłość. Ona stale towarzyszy nam w realizacji naszego powołania na drodze do świętości.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Zapraszamy wszystkich dzisiaj na godzinę 16:30 na nieszpory niedzielne.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Ducha Świętego.

3. W piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. Parafialna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę szlakiem Orlich Gniazd odbędzie się w dniach od 25 do 30 sierpnia. Zapisy w kancelarii do końca lipca. Przy zapisie należy podać numer pesel i wpłacić 100 zł zaliczki. Całkowity koszt pielgrzymki 200 zł.

5. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.

6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii.