W uroczystość Wszystkich Świętych modliliśmy się na naszym cmentarzu parafialny za dusze zmarłych, oddając cześć tym wszystkim, którzy osiągnęli już chwałę nieba i wstawiają się za nami u Boga.

Po raz pierwszy w naszej parafii z takim rozmachem dzieci zaangażowały się w spotkanie ze świętymi.

Rozpoczęliśmy miesiąc październik. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy codziennie o godzinie 17:30, w niedzielę i święta o godzinie 16:30.

W niedzielę 15 września podczas Eucharystii sprawowanej pod przewodnictwem proboszcza ks. Damiana Suszki nasza parafia wraz z całym powiatem podziękowała Panu Bogu za tegoroczne zbiory.

W święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przezywaliśmy w naszej parafii doroczną uroczystość odpustową ku czci naszej Patronki.

Zapraszamy do świętowania ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, patronki naszej parafii i kościoła w Kobiórze.

Od 3 czerwca trwała Parafialna Pielgrzymka do Świętej Lipki, Sokółki, Wilna, Świętej Wody, Białegostoku oraz Warszawy.