W sobotę 10 listopada o godzinie 18:00 podczas Mszy św. dziękowaliśmy Panu Bogu za naszą Ojczyznę w 100. rocznicę odzyskania jej Niepodległości.

W niedzielę 16 września odbyły się parafialno-gminne uroczystości dożynkowe. Podziękowaliśmy Panu Bogu za wszystkie dary, które otrzymujemy dzięki pracy rolników, ogrodników, sadowników.

Tegoroczne uroczystości odpustowe Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w naszej parafii zwieńczyła Suma z procesją Eucharystyczną i poświęceniem ziół.

W uroczystość Bożego Ciała i Krwi Pańskiej ulicami naszej miejscowości przeszliśmy w procesji Eucharystycznej, powierzając Chrystusowi całe nasze życie i wszystkie sprawy.

Zapraszamy na nabożeństwo majowe, codziennie o godzinie 17:30, w niedzielę i święta o godzinie 16:30.

Wraz z kapłanami wyświęconymi w 1973 roku metropolita katowicki abp Wiktor Skworc świętował 45 rocznicę święceń prezbiteratu.

Życzymy Wszystkim Parafianom, aby Chrystus Zmartwychwstały umocnił Waszą wiarę, podniósł na duchu, dał siłę w pokonywaniu trudności codziennego życia, pozwolił z ufnością patrzeć w przyszłość, napełnił Wasze serca radością...