W niedzielę 30 sierpnia podczas Mszy św. o godz. 10.30 dziękowaliśmy Panu Bogu za plony, owoce ziemi i pracy.

W sobotę, 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy Odpust.

W czwartek 18 czerwca grupa młodzieży naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania, zwany też sakramentem chrześcijańskiej dojrzał ości.

Zarządzenie Arcybiskupa Katowickiego w sprawie sprawowania Sakramentu Pokuty i Pojednania z dnia 16 maja 2020 r.

Życzenia Wielkanocne dla wiernych oraz gości parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kobiórze.

Zgodnie z zarządzeniem Księdza Arcybiskupa, zachęcamy by w zamian odmówić modlitwę z prośbą o błogosławieństwo pokarmów.

Triduum Paschalne, w tym roku przeżywać będziemy w wyjątkowy sposób.