Życzymy wszystkim Parafianom i Drogim Gościom, aby przyjście na świat Jezusa napełniło Was nową wiarą, gorącą miłością i niegasnącą nadzieją.

W sobotę 10 listopada o godzinie 18:00 podczas Mszy św. dziękowaliśmy Panu Bogu za naszą Ojczyznę w 100. rocznicę odzyskania jej Niepodległości.

W niedzielę 16 września odbyły się parafialno-gminne uroczystości dożynkowe. Podziękowaliśmy Panu Bogu za wszystkie dary, które otrzymujemy dzięki pracy rolników, ogrodników, sadowników.

Tegoroczne uroczystości odpustowe Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w naszej parafii zwieńczyła Suma z procesją Eucharystyczną i poświęceniem ziół.

W uroczystość Bożego Ciała i Krwi Pańskiej ulicami naszej miejscowości przeszliśmy w procesji Eucharystycznej, powierzając Chrystusowi całe nasze życie i wszystkie sprawy.