Życzymy Wszystkim Parafianom, aby Chrystus Zmartwychwstały umocnił Waszą wiarę, podniósł na duchu, dał siłę w pokonywaniu trudności codziennego życia, pozwolił z ufnością patrzeć w przyszłość, napełnił Wasze serca radością...

Mieszkańcy Kobióra przeszli w piątek po wieczornej Eucharystii ulicami miejscowości w Drodze Krzyżowej. Dzieje się tak już od wielu lat w piątek przed Niedzielą Palmową, kobiórzanie dają świadectwo swej wiary na ulicach.

W poniedziałek 12 marca po Mszy św. wieczornej w trakcie nabożeństwa do Ducha Świętego poświęcona została nowa figura Ducha Świętego.

14 lutego, wraz z całym Kościołem rozpoczęliśmy okres wielkopostnej pokuty. Zachęcamy do podejmowania postu i innych uczynków pokutnych, zwłaszcza dzieł miłosierdzia

Dlaczego lubię Popielec? Ryzykowne pytanie. Może lepiej brzmiałoby: „Czy lubię Popielec?”. W końcu dzień ten ma w sobie wiele elementów, za którymi ludzie nie przepadają.

Zachęcam przede wszystkim członków Kościoła, aby z zapałem podjęli drogę wielkopostną, czerpiąc wsparcie z jałmużny, postu i modlitwy

Życzymy wszystkim Parafianom i Drogim Gościom, aby przyjście na świat Jezusa napełniło Was nową wiarą, gorącą miłością i niegasnącą nadzieją.