W niedzielę, 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy Odpust.

Z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa w niedzielę 25 lipca w czasie każdej Mszy św. księża udzielali błogosławieństwa kierowcom i ich pojazdom.

Rok formacyjny i katechetyczny dobiegł końca.

W czwartek 3 czerwca w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w czasie pandemii w ograniczonej liczbie złożyliśmy publiczne świadectwo swej wiary i pobożności wobec Najświętszego Sakramentu.

W specjalnym komunikacie Metropolita katowicki zaprasza mężczyzn i młodzieńców do pielgrzymowania do Matki Boskiej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej.

Zapraszamy na nabożeństwo majowe, codziennie o godzinie 17:30, w niedzielę i święta o godzinie 16:30.

W środę 28 kwietnia w naszej kobiórskiej świątyni 42. uczniów ósmych klas przyjęło Sakrament Bierzmowania z rąk abp Wiktora Skworca.