Tegoroczne uroczystości odpustowe Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w naszej parafii zwieńczyła Suma z procesją Eucharystyczną i poświęceniem ziół.

W uroczystość Bożego Ciała i Krwi Pańskiej ulicami naszej miejscowości przeszliśmy w procesji Eucharystycznej, powierzając Chrystusowi całe nasze życie i wszystkie sprawy.

Zapraszamy na nabożeństwo majowe, codziennie o godzinie 17:30, w niedzielę i święta o godzinie 16:30.

Wraz z kapłanami wyświęconymi w 1973 roku metropolita katowicki abp Wiktor Skworc świętował 45 rocznicę święceń prezbiteratu.

Życzymy Wszystkim Parafianom, aby Chrystus Zmartwychwstały umocnił Waszą wiarę, podniósł na duchu, dał siłę w pokonywaniu trudności codziennego życia, pozwolił z ufnością patrzeć w przyszłość, napełnił Wasze serca radością...

Mieszkańcy Kobióra przeszli w piątek po wieczornej Eucharystii ulicami miejscowości w Drodze Krzyżowej. Dzieje się tak już od wielu lat w piątek przed Niedzielą Palmową, kobiórzanie dają świadectwo swej wiary na ulicach.

W poniedziałek 12 marca po Mszy św. wieczornej w trakcie nabożeństwa do Ducha Świętego poświęcona została nowa figura Ducha Świętego.