Wiadomości
parafiakobior.pl
W lutym nasi duszpasterze: ks. proboszcz Damian Suszka i ks. wikary Adam Zgodzaj świętowali swoje urodziny. Wprawdzie rocznice nie przypadały dokładnie tego samego dnia, ale modliliśmy się za nich podczas tej samej Mszy Świętej.

W niedzielę 16 lutego podczas Eucharystii sprawowanej o 12.00 polecaliśmy Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej obu kapłanów, składając podziękowania za otrzymane łaski. Prosiliśmy dla Jubilatów o zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne dary na dalsze lata kapłaństwa. Z prośbą o taką intencję zwróciły się wspólnie grupy działające w naszej parafii.
Po modlitwie był czas na urodzinowe życzenia i spotkanie w domu parafialnym.
Nasi o rok starsi Jubilaci złożyli serdeczne podziękowania dla grup parafialnych za pamięć, a dla wszystkich uczestników Mszy Świętej – za wspólną modlitwę w ich intencji.