Wiadomości
parafiakobior.pl
We wtorek, 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przeżywaliśmy w naszej parafii Odpust.

W tym dniu można zyskać odpust zupełny poprzez spełnienie wszystkich warunków: trwanie w stanie łaski uświęcającej, wolność od przywiązania do grzechu nawet powszedniego, nawiedzenie naszego kościoła, przyjęcie Komunii św., odmówienie Modlitwy Pańskiej i wyznania wiary oraz dowolnej modlitwy w intencjach określonych przez Ojca św.

Sumie odpustowej przewodniczył oraz homilię wygłosił ks. prof. Piotr Ryguła – wykładowca Prawa Kanonicznego. 
Eucharystię swoją obecnością ubogacili parafianie w strojach śląskich oraz poczty sztandarowe.
Na zakończenie przeszliśmy z procesją eucharystyczną wokół kościoła.

Z okazji odpustu wszystkim Gościom i Parafianom życzymy radości i obfitości Bożych łask oraz opieki Maryi Wniebowziętej. Niech nasza Patronka wyprasza naszej Parafii wiele dobra i wspiera w czynieniu uczynków miłości względem siebie.