Od poniedziałku 29 sierpnia rozpoczęliśmy remont naszego kościoła. Pierwszym etapem była wymiana ogrzewania na podłogowe. Następnie zostało pomalowane wnętrze świątyni i ułożona nowa posadzka. Ostatnim etapem prac było wstawienie nowych ławek.
Było to bardzo poważne przedsięwzięcie, dlatego dziękujemy za modlitwę w tej intencji.
Dziękujemy wszystkim, którzy własną pracą i zaangażowaniem pomagali w remoncie swojego kościoła.

Radością naszą jest fakt, że wraz z rozpoczęciem remontu spełnione zostały oczekiwania wielu parafian.
Ufamy, że wszystkie zmiany przyczynią się do naszej lepszej obecności w świątyni.

Serdeczne Bóg zapłać kierujemy do osób, które wsparły materialnie tą parafialną inwestycję.

W sobotę 19 listopada, Żeńska Orkiestra Salonowa Katowickiego Holdingu Węglowego uświetniła swoim występem zakończenie remontu świątyni w Kobiórze. ZOBACZ